Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu Yahya DEMİRCİ 1956 yılında kiralamış olduğu bir adet damperli kamyonla nakliyecilik yaparak başladığı ticaret hayatında zamanın getirdiği olumsuzluklara rağmen kendi aracının sahibi olmuş ve bunu diğerleri izlemiştir.

Daha sonra devletin açmış olduğu ihalelere katılmış ve yaptığı işlerde üstün kalite ve zaman ilkesini benimsemesi isminin daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamıştır. İşlerin büyümesi ve kurumsallaşmanın getireceği faydalar düşünülerek 23 Şubat 1993 tarihinde aynı ilkelerle NEKA Şirketini kurmuştur.

Şirketin düşüncesi kamu ihalelerine girerek konkasör malzemesi üreterek satmak ve satih asfalt kaplama yapmaktı. Zamanla şirket hedefleri büyüyerek sulama göletleri ve sulama kanalları inşaatı iştigal konuları içerisine girdi. Birkaç makine ile başlanılan sektörde kısa zamanda hatırı sayılır bir makine parkına sahip oldu.

İştigal konularını sürekli arttırmak ve yenilemek şirketin ortak amacı olmuştur. Bu amaçla zaman içinde konut inşaatları, toprak işleri, çevre düzenleme işleri, parke, bordür imalatı ve montajı işleri ve sanat yapıları da şirketin faaliyet alanları arasına girdi. Şirket gelecekte baraj inşaatları, endüstriyel yapı inşaatları, jeotermal enerji projeleri ve dış ülkelerde çalışma yapmayı planlamaktadır.

NEKA İnşaat-Taahhüt-Ticaret-Sanayi Ltd. Şti.
İvedik Caddesi No: 296 Yenimahalle - Ankara - Telefon: (312) 327 51 85 - Faks: (312) 344 70 84 - info@nekainsaat.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010
Web Tasarım Ankara